Switch zarządzalny TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210) 8x10/100/1000Mb, 2xSFP

548,06 zł
/ szt.
ID: 40043
Производитель:TP-LINK
Код товара:T2500G-10TS
9317.02пункт.
137.02пункт.

Простой возврат товара

Покупайте и проверьте спокойно дома. В течение 14 дней вы можете вернуть товар без объяснения причины.
Показать детали
14дней на возврат
Главное-это Ваше удовлетворение от покупки. Заказанные у нас товары вы можете вернуть в течение 14дней без объяснения причин.
Без стресса и беспокойства
Благодаря интеграции нашего магазина с недорогими возвратами почты Польской вы покупаете без стресса и беспокойства, что вернуть товар будет проблематично.
Бесплатный возврат
При возврате товара, мы оплачиваем возврат товара.
Architektura sieci LAN: Gigabit Ethernet
Informacje dodatkowe: 8 portów RJ45 10/100/1000Mb/s (Auto-MDI/MDIX) 2 porty SFP 1000Mb/s Okablowanie: 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) Okablowanie: 100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5,5e,6 lub wyższa (100m Okablowanie: 1000BASE-X: MMF, SMF Bezwentylatorowy: Tak Zasilanie: 100~240VAC, 50/60Hz Szybkość przekierowań pakietów: 14,9Mp/s QoS: Priorytetowanie ruchu CoS/DSCP w oparciu o standard IEEE 802.1p QoS: 4 kolejki, Ustalenie kolejki priorytetów: SP, WRR, SP+WRR, Voice VLAN QoS: Limitowanie transmisji w zależności od portu, przepływu danych Cechy przełącznika warstwy 2: IGMP Snooping: V1/V2/V3 Cechy przełącznika warstwy 2: MLD v1/v2 Snooping Cechy przełącznika warstwy 2: 802.3ad z LACP (do 8 grup, 8 portów na gru Cechy przełącznika warstwy 2: STP/RSTP/MSTP Cechy przełącznika warstwy 2: Izolacja portów Cechy przełącznika warstwy 2: Filtrowanie/ochrona BPDU Cechy przełącznika warstwy 2: TC/Root protect Cechy przełącznika warstwy 2: Loop back detection Cechy przełącznika warstwy 2: Kontrola przepływu Cechy przełącznika warstwy 2: LLDP/LLDP-MED Cechy przełącznika warstwy 2: DHCP VLAN Relay Cechy przełącznika warstwy 2: L2PT Sieci VLAN: Jednoczesna obsługa 4K VLAN Sieci VLAN: Port/ Tag-based/Private/Protocol-based VLAN/ Sieci VLAN: QinQ, GVRP, Management VLAN Kontrola dostępu: Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe ad Kontrola dostępu: Adres IP, porty TCP/UDP, 802.1p, DSCP, protokół i VLAN Kontrola dostępu: Ograniczona czasowo Bezpieczeństwo: Wiązanie IP-MAC-Port-VID, AAA, DHCP Snooping Bezpieczeństwo: Uwierzytelnianie oparte o standard IEEE 802.1X (Radius) Bezpieczeństwo: Guest VLAN, Radius, Ochrona przed atakami DoS Bezpieczeństwo: Dynamiczna ochrona przed atakami ARP (DAI), PPPoE Bezpieczeństwo: SSH: V1/V2, SSL v2/v3/TLSv1, Zabezpieczenia portów Bezpieczeństwo: Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control IPv6: Podwójny stos IPv4/IPv6, MLD Snooping, IPv6 ND IPv6: Wykrywanie MTU, ICMPv6, TCPv6/UDPv6 IPv6: Klient DHCPv6, Ping6, Tracert6, Telnet(v6) IPv6: IPv6 SNMP, IPv6 SSH, IPv6 SSL, Http/Https, IPv6 TFTP Zarządzanie: Interfejs przeglądarki GUI, interfejs linii poleceń CLI Zarządzanie: SNMP v1/v2c/v3, zgodne z bibliotekami MIB TP-LINK Zarządzanie: Klient DHCP/BOOTP, DHCP Snooping, DHCP Option82 Zarządzanie: Monitorowanie CPU, Port Mirroring, Dual Image Zarządzanie: Synchronizacja czasu SNTP, NDP/NTDP Zarządzanie: Aktualizacja firmwaru: poprzez protokół TFTP oraz przegląd Zarządzanie: Diagnostyka: test VCT, Logi systemu, publiczne biblioteki MIB Certyfikaty: CE, FCC, RoHS Microsoft® Windows® XP, Vista™, 7, 8, 10, MAC® OS, NetWare®, UNIX®,
Możliwość łączenia w stos: nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3i IEEE 802.3u IEEE 802.3ab IEEE 802.3z IEEE 802.3x IEEE 802.3ad IEEE 802.1d IEEE 802.1s IEEE 802.1w IEEE 802.1q IEEE 802.1x IEEE 802.1p
Opis ogólny: Switch zarządzalny TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210) 8x10/100/1000Mb, 2xSFP
Port PoE: nie
Port konsoli: Port konsoli RJ45 Port konsoli Micro-USB
Przepustowość (Gbps): 20.0
Rodzaj urządzenia przewodowego: Switch zarządzalny
Typ obudowy: Desktop/Rack 1U
Wymiary [G x S x W] (mm): 180 x 294 x 44
Zarządzanie przez WWW (Smart): tak
Zarządzanie z lini poleceń (CLI): tak
Отзывы пользователей
Спросить о продукте::

Если описания товара для Вас не достаточно, пожалуйста напишите нам свой вопрос относительно этого товара. Мы постараемся ответить так быстро, как только это станет возможным.

Поля, отмеченные звёздочкой, являются обязательными
This page uses cookie files to provide its services in accordance to Cookies Usage Policy. You can determine conditions of storing or access to cookie files in your web browser.
Close
pixel