Switch zarządzalny TP-Link T1700X-16TS Smart JetStream 12x10Gb 4xSFP+

Рекомендовать продукт знакомым
  • facebook
  • googleplus1
  • twitter
  • pinterest
5 432,27 zł
/ szt.
ID: 39885
Производитель:TP-LINK
Код товара:T1700X-16TS

Простой возврат товара

Покупайте и проверьте спокойно дома. В течение 14 дней вы можете вернуть товар без объяснения причины.
Показать детали
14дней на возврат
Главное-это Ваше удовлетворение от покупки. Заказанные у нас товары вы можете вернуть в течение 14дней без объяснения причин.
Без стресса и беспокойства
Благодаря интеграции нашего магазина с недорогими возвратами почты Польской вы покупаете без стресса и беспокойства, что вернуть товар будет проблематично.
Бесплатный возврат
При возврате товара, мы оплачиваем возврат товара.
Architektura sieci LAN: 10 Gigabit Ethernet
Informacje dodatkowe: 12 portów RJ45 100/1000/10GBase-T (autonegocjacja/auto MDI/MDIX) 4 sloty SFP+ 10G (1G w trybie SFP ) Okablowanie: 100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e lub wyższej (100m Okablowanie: 10GBase-T: Kabel UTP kat 5e, 6 (do 55m) lub wyższej (do 100m) Okablowanie: 1000BASE-X: MMF, SMF Okablowanie: 10GBASE-LR, 10GBASE-SR Dwa wentylatory Zasilanie: 100-240V, 50/60Hz Max Power Consumption: 76,58W Szybkość przekierowań pakietów: Do 238,1Mp/s dla pojedynczego przełąc Ilośc tras statycznych: 32 IPv4 Ilość interfejsów z adresami IP: 16 QoS: Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP, IPv6 QoS, Voice VLAN QoS: Obsługa 8 kolejek priorytetowania, Harmonogram kolejek: SP, WRR,SP+WR QoS: Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych Funkcje L2 i L2+: Routing statyczny, DHCP Relay, IGMP Snooping V1/V2/V3 Funkcje L2 i L2+: Agregacja portów-LACP (Do 14 grup agregacji, do 8 portó Funkcje L2 i L2+: STP/RSTP/MSTP, Filtrowanie/ochrona BPDU, LLDP, LLDP-MED Funkcje L2 i L2+: Wykrywanie połączeń loopback, Kontrola przepływu 802. Funkcje L2 i L2+: Sieci VLAN: Obsługa do 4K sieci VLAN jednocześnie (identyfikatory 4K) Sieci VLAN: MAC VLAN/Protocol VLAN, Private VLAN Kontrola dostępu: Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe ad MAC (L2~L4) Adres MAC, adres IP, porty TCP/UDP, IPv6 ACL Bezpieczeństwo: AAA, Port Security, DHCP Snooping, Wiązanie IP-MAC-Port Bezpieczeństwo: ARP Inspection, Uwierzytelnianie 802.1x oraz Radius Bezpieczeństwo: SSH v1/v2, SSL v3/TLSv1, Ochrona przed atakami DoS Bezpieczeństwo: Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control IPv6: Podwójny stos IPv4/IPv6, Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping IPv6: IPv6 neighbor discovery (ND), TCPv6/UDPv6 IPv6: Path maximum transmission unit (MTU) discovery IPv6: Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 IPv6: Klient DHCPv6, Ping6, Tracert6, Telnet(v6), Http/Https IPv6: IPv6 SNMP, IPv6 SSH, IPv6 SSL, IPv6 TFTP Zarządzanie: Interfejs przeglądarki internetowej GUI i linii poleceń CLI Zarządzanie: SNMP v1/v2c/v3, zgodne z bibliotekami MIB TP-LINK Zarządzanie: RMON (grupy 1, 2, 3, 9), Monitorowanie CPU, Port Mirroring Zarządzanie: Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową i Zarządzanie: Diagnostyka: test VCT, Logi systemu, publiczne biblioteki MIB Zarządzanie: Dual Image Certyfikaty: CE, FCC, RoHS Wymagania systemowe: Microsoft® Windows® XP, Vista™ lub Windows 7, 8, 8 Wymagania systemowe: MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux
Możliwość łączenia w stos: tak
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3i IEEE 802.3u IEEE 802.3ab IEEE 802.3z IEEE 802.3an IEEE 802.3ae IEEE 802.3ad IEEE 802.3x IEEE 802.1d IEEE 802.1s IEEE 802.1w IEEE 802.1q IEEE 802.1x IEEE 802.1p
Opis ogólny: Switch zarządzalny TP-Link T1700X-16TS Smart JetStream 12x10Gb 4xSFP+
Port PoE: nie
Przepustowość (Gbps): 320.0
Rodzaj urządzenia przewodowego: Switch zarządzalny
Typ obudowy: Rack 1U
Wymiary [G x S x W] (mm): 220 x 440 x 44
Zarządzanie przez WWW (Smart): tak
Zarządzanie z lini poleceń (CLI): tak
Отзывы пользователей
Спросить о продукте::

Если описания товара для Вас не достаточно, пожалуйста напишите нам свой вопрос относительно этого товара. Мы постараемся ответить так быстро, как только это станет возможным.

Поля, отмеченные звёздочкой, являются обязательными
This page uses cookie files to provide its services in accordance to Cookies Usage Policy. You can determine conditions of storing or access to cookie files in your web browser.
Close
pixel