Media konwerter Intellinet 10/100Base-TX RJ45 na 100Base-FX ST wielomodowy, 2 km

  • Media konwerter Intellinet 10/100Base-TX RJ45 na 100Base-FX ST wielomodowy, 2 km
224,66 zł
/ szt.
ID: 86619
Producent: Intellinet
Kod produktu: 506519

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Darmowy zwrot
Przy zwrocie towaru, pokryjemy koszt przesyłki zwrotu.
Architektura sieci LAN: Fast Ethernet
Informacje dodatkowe: 1x port 10/100Base-TX RJ45, maksymalny dystans połączenia do 100m 1x port światłowodowy 100Base-FX ST wielomodowy, duplex Do zastosowania ze światłowodami o długości do 2 km (62.5/125 lub 50/12 Długość fali: 1310 nm
Możliwość łączenia w stos: nie
Open Networking: nie
Opis ogólny: Media konwerter Intellinet 1000Base-T RJ45/1000Base-SX SC MM
Port PoE: nie
Porty wej/wyj: 1x 10/100Base-TX RJ45 1x 100Base-FX multi-mode ST
Rodzaj urządzenia przewodowego: Konwerter
Typ obudowy: Slim
Waga (kg): 0.500
Wymiary [G x S x W] (mm): 107x70x26
Zarządzanie przez WWW (Smart): nie
Zarządzanie z lini poleceń (CLI): nie
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel