Moduł UBIQUITI UF-SM-10G Single-Mode 10Gb/s SFP+ 2xLC (2 szt.)

Poleć produkt znajomym:
  • facebook
  • googleplus1
  • twitter
  • pinterest
430,12 zł
/ szt.
ID: 52489
Kod produktu: UF-SM-10G

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Darmowy zwrot
Przy zwrocie towaru, pokryjemy koszt przesyłki zwrotu.
Informacje dodatkowe: Single-Mode Fiber Connector Type: (2) LC TX Wavelength: 1310 nm RX Wavelength: 1310 nm Data Rate: 10 Gbps SFP+ Cable Distance: 10 km
Możliwość łączenia w stos: nie
Opis ogólny: Moduł UBIQUITI UF-SM-10G Single-Mode 10Gb/s SFP+ 2xLC (2 szt.)
Port PoE: nie
Zarządzanie przez WWW (Smart): nie
Zarządzanie z lini poleceń (CLI): nie
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel