pixel

Media konwerter Intellinet 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX SC MM

Poleć produkt znajomym:
  • facebook
  • googleplus1
  • twitter
  • pinterest
180,98 zł
/ szt.
ID: 46513
Producent: Intellinet
Kod produktu: 506502

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Darmowy zwrot
Przy zwrocie towaru, pokryjemy koszt przesyłki zwrotu.
Architektura sieci LAN: Fast Ethernet
Informacje dodatkowe: Transfer danych: 100 Mb/s Jeden port 10/100Base-TX RJ45, max. dystans: 100m Port RJ45 z obsługą autokrosowania MDI/MDI-X, oraz autonegocjacją prędk Jeden port światłowodowy 100Base-FX SC, wielomodowy, duplex Do zastosowania ze światłowodami o dł. do 2km (62.5/125 lub 52/125) Długość fali: 1310mm, Obsługa: Flow control
Możliwość łączenia w stos: nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3 IEEE 802.3u
Opis ogólny: Media konwerter Intellinet 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX SC MM
Port PoE: nie
Porty wej/wyj: 1x 10/100BaseTX RJ45 1x 100Base-FX,SC duplex MM
Rodzaj urządzenia przewodowego: Konwerter
Typ obudowy: Desktop
Waga (kg): 0.540
Wymiary [G x S x W] (mm): 107x70x26
Zarządzanie przez WWW (Smart): nie
Zarządzanie z lini poleceń (CLI): nie
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij