Switch zarządzalny TP-Link T1600G-52PS (TL-SG2452P) Smart JetStream 48x100/1000Mb 4xSFP PoE+

Poleć produkt znajomym:
  • facebook
  • googleplus1
  • twitter
  • pinterest
2 452,26 zł
/ szt.
ID: 39884
Producent: TP-LINK
Kod produktu: T1600G-52PS

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Darmowy zwrot
Przy zwrocie towaru, pokryjemy koszt przesyłki zwrotu.
Architektura sieci LAN: Gigabit Ethernet
Informacje dodatkowe: 48 portów RJ45 10/100/1000Mb/s (Auto negocjacja/Auto MDI/MDIX) 4 gigabitowe sloty SFP Okablowanie: 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) Okablowanie: 100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e lub wyższej (100m Okablowanie: 1000BASE-X: MMF, SMF 3 wentylatory Zasilanie: 100~240VAC, 50/60Hz Pobór mocy: Maksymalnie(PoE włączone): 470,4W (220V/50Hz) Pobór mocy: Maksymalnie (PoE wyłączone): 46,5W (220V/50Hz) Porty PoE+ (RJ45): Zgodność ze standardami:802.3at/af Porty PoE+ (RJ45): Maksymalna łączna moc podłączonych urządzeń: 384W Szybkość przekierowań pakietów: 77,4Mp/s QoS: Priorytetowanie ruchu CoS/DSCP w oparciu o standard IEEE 802.1p QoS: 8 kolejek priorytetowania QoS: Ustalenie kolejki priorytetów: SP, WRR, SP+WRR QoS: Limotowanie transmisji w zależności od portu/przepływu danych QoS: Voice VLAN Funkcje L2 i L2+: Routing statyczny, IGMP Snooping V1/V2/V3 Funkcje L2 i L2+: Agregacja portów- LACP (Do 14 grup agregacji,do 8 portó Funkcje L2 i L2+: STP/RSTP/MSTP, LLDP, LLDP-MED, Filtrowanie/ochrona BPDU Funkcje L2 i L2+: Ochrona TC/Root, Wykrywanie połączeń loopback Funkcje L2 i L2+: Kontrola przepływu 802.3x Sieci VLAN: jednoczesna obsługa do 4096 VLAN z 4096 identyfikatorów VLAN Sieci VLAN: MAC/Protocol VLAN Kontrola dostępu: Filtrowanie oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC L Kontrola dostępu: Adres IP, porty TCP/UDP Bezpieczeństwo: AAA, Port Security, DHCP Snooping, IP-MAC-Port Binding Bezpieczeństwo: ARP Inspection, 802.1x and Radius Authentication Bezpieczeństwo: SSH v1/v2, SSL v3/TLSv1, Dos Defend Bezpieczeństwo: Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control IPv6: Podwójny stos IPv4/IPv6, MLD Snooping, IPv6 ND IPv6: Wykrywanie MTU, ICMPv6, TCPv6/UDPv6 IPv6: Klient DHCPv6, Ping6, Tracert6, Telnet(v6), Http/Https IPv6: IPv6 SNMP, IPv6 SSH, IPv6 SSL, IPv6 TFTP Zarządzanie: Interfejs przeglądarki internetowej GUI, Port Mirroring Zarządzanie: SNMP v1/v2c/v3, zgodne z bibliotekami MIB TP-LINK Zarządzanie: RMON (grupy 1, 2, 3, 9), Monitorowanie CPU Zarządzanie: Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową i Zarządzanie: Diagnostyka: test VCT, Dual Image Zarządzanie: Logi systemu, publiczne biblioteki MIB Certyfikaty: CE, FCC, RoHS Wymagania systemowe: Microsoft® Windows® XP, Vista™ lub Windows 7 Wymagania systemowe: MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux
Możliwość łączenia w stos: nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3i IEEE 802.3u IEEE 802.3ab IEEE 802.3z IEEE 802.3ad IEEE 802.3x IEEE 802.1d IEEE 802.1s IEEE 802.1w IEEE 802.1q IEEE 802.1p IEEE 802.1x
Opis ogólny: Switch zarządzalny TP-Link T1600G-52PS(TL-SG2452P) 48x100/1000Mb 4xSFP PoE
Port PoE: tak
Przepustowość (Gbps): 104.0
Rodzaj urządzenia przewodowego: Switch zarządzalny
Wymiary [G x S x W] (mm): 330 x 440 x 44
Zarządzanie przez WWW (Smart): tak
Zarządzanie z lini poleceń (CLI): nie
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel