Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM

  • Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM
1 474,88 zł
/ szt.
ID: 31719
Producent: CISCO SYSTEMS
Kod produktu: GLC-SX-MMD=

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Darmowy zwrot
Przy zwrocie towaru, pokryjemy koszt przesyłki zwrotu.
Architektura sieci LAN: Gigabit Ethernet
Informacje dodatkowe: Rodzaj urządzenia: Moduł nadajnik/odbiornik SFP (mnini GBIC) Technologia podłączania: Przewodowa Rodzaj okablowania: 1000Base-SX Szybkość transmisji danych: 1 Gbps Długość fali optycznej: 850 nm Maks. zasięg transmisji: 1 km Moduł z cechą hot-swap,obsługa cyfrowego monitoringu optycznego (DOM) Interfejsy: 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC/PC multi-mode x 2 Zgodne sloty: 1 x SFP (mini-GBIC) Zgodność z normami: Laser Class 1,IEC 60825-1 Gwarancja ograniczona - 90 dni Minimalna temperatura pracy: -5 °C Maksymalna temperatura pracy: 85 °C
Możliwość łączenia w stos: nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3z IEEE 802.3ah
Opis ogólny: Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM
Port PoE: nie
Typ obudowy: Rack / Tower
Waga (g): 75
Wymiary [G x S x W] (mm): 56,5 x 13,4 x 8,5
Zarządzanie przez WWW (Smart): nie
Zarządzanie z lini poleceń (CLI): nie
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel