Terminal sieciowy optyczny Netis GP8502P GPON

Poleć produkt znajomym:
  • facebook
  • googleplus1
  • twitter
  • pinterest
260,17 zł
260,17 zł
/ szt.
ID: 27483
Producent: NETIS
Kod produktu: GP8502P

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Darmowy zwrot
Przy zwrocie towaru, pokryjemy koszt przesyłki zwrotu.
Producent: NETIS
Nazwa typu: Sieci -urządzenia przewodowe
Opis ogólny: Terminal sieciowy optyczny Netis GP8502P GPON
Architektura sieci LAN: Fast Ethernet
Ilość portów: 4
Ilość portów 10/100 Mbps (RJ45): 2 szt.
Ilość portów 1000 Mbps (RJ45): 0 szt.
Inne porty: Port SC/APC GPON
Inne porty: 1x RJ11
Port PoE: Nie
Obsługiwane protokoły: IEE 802.3 10Base-T; IEE 802.3u 100Base-TX; IEEE 802.1p; IEEE 802.1q; IGMP
Zarządzanie przez WWW (Smart): Nie
Rodzaj urządzenia przewodowego: Optyczny terminal sieciowy
Zarządzanie z lini poleceń (CLI): Nie
Przepustowość wewnętrzna: 2.5 Gbps
Możliwość łączenia w stos: Nie
Wymiary [G x S x W] (mm): 145x90x28
Informacje dodatkowe: - Zgodne z ITU-T G.984.2 Klasa B+.
Informacje dodatkowe: - Do 1.25Gbps wysyłania i 2.5Gbps pobierania.
Informacje dodatkowe: - Maksymalny dystans transferu danych do 20Km.
Informacje dodatkowe: - Obsługa wielu trybów mapowania.
Informacje dodatkowe: - IGMP V2&V3 Snooping, IGMP proxy.
Informacje dodatkowe: - Obsługa filtrowania VLAN, transparentnych transmisji VLAN, agregacji VLAN
Informacje dodatkowe: N:1 i tłumaczenia VLAN 1:1
Informacje dodatkowe: - Zarządzanie lokalne oparte o stronę www (GUI)
Informacje dodatkowe: oraz efektywne funkcje zarządzania
Informacje dodatkowe: -1 Port SC/APC GPON, 1 Port telefoniczny RJ11, 2 Porty LAN RJ45 10/100Mbps
Informacje dodatkowe: automatycznie negocjujący połączenie wraz z obsługą auto MDI/MDIX
Okres rękojmi (gwarancji) w miesiącach: 24
Strona producenta:
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci światłowodowe\Pasywne sieci optyczne (PON)
Strona o towarze:
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel