Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 SC-SC 20m 50/125µ duplex

  • Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 SC-SC 20m 50/125µ duplex
ID produktu: 26018
Producent: LogiLink
Kod produktu: FP2SC20
status_icon
55.09
/ 1szt. brutto + koszty wysyłki
In stock

Kup na raty

mBank mRaty Kup na Raty od 1,51 zł miesięcznie!
mBank mRaty bez wychodzenia z domu. Łatwo i szybko jak zakupy przez internet. Dostępne dla zakupów o łącznej wartości od 0.00zł do 10000000.00złNota prawna
Koszty kredytu:
Reprezentatywny przykład dla kredytu mPożyczki: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 20.25% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1492 zł całkowita kwota do zapłaty 1695.90 zł oprocentowanie nominalne zmienne 10% w skali roku całkowity koszt kredytu 203.90 zł (w tym: prowizja za udzielenie kredytu 89.52 zł 8211 6% odsetki 114.38 zł) 16 miesięcznych rat równych w wysokości po 105.99 zł ostatnia rata: 106.05 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 02.11.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Nota prawna:
RRSO: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Pożyczkę mRaty w mBanku możesz otrzymać przez internet bez wychodzenia z domu. Przyznanie pożyczki mRaty zależy od oceny Twojej zdolności kredytowej przez mBank S.A. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Jeśli będziemy musieli poprosić Cię o dokumenty dochodowe (potwierdzające Twój dochód z tytułu umowy o pracę umowy o dzieło/zlecenie kontraktu zawodowego lub emerytury) o sposobie ich dostarczenia poinformujemy Cię mailem po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej. Dokumenty potwierdzające Twój dochód będziesz mógł przesłać do nas mailowo. Szczegółowe informacje w tym warunki i opłaty związane z pożyczką mRaty są określone w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnej nahttp://www.mbank.pl/pobierz/oplaty/taryfa-osobyfiz.pdf Regulaminie udzielania mPożyczki dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym nahttp://www.mbank.pl/download/mkredyty/mkredyty/regulamin-mkredyt.pdf
Producent: LogiLink
Nazwa typu: Sieci -elementy instalacji i okablowanie
Opis ogólny: Patchcord światłowodowy OM2 SC-SC 20m 50/125µ duplex
Rodzaj produktu sieciowego: Okablowanie
Typ przewodu: Światłowód wielomodowy 50/125
Typ powłoki: LSZH
Kategoria kabla: OM2
Długość kabla: 20 m
Informacje dodatkowe: Duplex Jumper 50/125 wielomodowy
Informacje dodatkowe: Zarządzanie jakością zgodne z normą ISO 90001
Informacje dodatkowe: http://www.logilink.de/media/datasheets/FP2SC20.pdf
Informacje dodatkowe: Światłowód: I-VH 2G 50/125_ OM2
Informacje dodatkowe: LSZH, pomarańczowy, 3,0 mm
Informacje dodatkowe: do 1 Gbit/s / 500 m
Informacje dodatkowe: Standard: DIN EN 50173-1 i IEC / ISO 11801
Informacje dodatkowe: Każdy kabel zawiera protokół środka
Okres rękojmi (gwarancji) w miesiącach: 24
Strona producenta:
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci światłowodowe\Patchcordy światłowodowe
Strona o towarze:
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie użytkowników
Czas do wysyłki
godz.
min.
sec.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel