Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 LC-SC 10m 50/125µ duplex

Poleć produkt znajomym:
  • facebook
  • googleplus1
  • twitter
  • pinterest
38,92 zł
/ szt.
ID: 25925
Producent: LogiLink
Kod produktu: FP2LS10

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Darmowy zwrot
Przy zwrocie towaru, pokryjemy koszt przesyłki zwrotu.
mBank mRaty Kup na Raty od 1,07 zł miesięcznie
mBank mRaty bez wychodzenia z domu. Dostępne dla zakupów o łącznej wartości od 0.00zł do 10000000.00złNota prawna
Reprezentatywny przykład dla mPożyczki: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 20.27% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1797 zł całkowita kwota do zapłaty 2042.54 zł oprocentowanie nominalne zmienne 10% w skali roku całkowity koszt kredytu 245.54 zł (w tym: prowizja za udzielenie kredytu 107.82 zł - 6% odsetki 137.72 zł) 16 miesięcznych rat równych w wysokości po 127.66 zł ostatnia rata: 127.64 zł. Kalkulacja na dzień 26.11.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Nota prawna:
To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać mPożyczkę. Jeśli będziemy musieli poprosić Cię o dokumenty dochodowe ( potwierdzające Twój dochód z tytułu umowy o pracę umowy o dzieło/zlecenie kontraktu zawodowego lub emerytury) o sposobie ich dostarczenia poinformujemy Cię mailem po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej. Dokumenty potwierdzające Twój dochód będziesz mógł przesłać do nas mailowo. Szczegóły znajdziesz w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnej na http://www.mbank.pl/pobierz/oplaty/taryfa-osobyfiz.pdf Regulaminie udzielania mPożyczki dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na http://www.mbank.pl/download/mkredyty/mkredyty/regulamin-mkredyt.pdf
Producent: LogiLink
Nazwa typu: Sieci -elementy instalacji i okablowanie
Opis ogólny: Patchcord światłowodowy OM2 LC-SC 10m 50/125µ duplex
Rodzaj produktu sieciowego: Okablowanie
Typ przewodu: Światłowód wielomodowy 50/125
Typ powłoki: LSZH
Kategoria kabla: OM2
Długość kabla: 10 m
Informacje dodatkowe: Duplex Jumper 50/125 wielomodowy
Informacje dodatkowe: Zarządzanie jakością zgodne z normą ISO 90001
Informacje dodatkowe: http://www.logilink.de/media/datasheets/FP2LS10.pdf
Informacje dodatkowe: Światłowód: I-VH 2G 50/125_ OM2
Informacje dodatkowe: LSZH, pomarańczowy, 3,0 mm
Informacje dodatkowe: do 1 Gbit/s / 500 m
Informacje dodatkowe: Standard: DIN EN 50173-1 i IEC / ISO 11801
Informacje dodatkowe: Każdy kabel zawiera protokół środka
Okres rękojmi (gwarancji) w miesiącach: 24
Strona producenta:
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci światłowodowe\Patchcordy światłowodowe
Strona o towarze:
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel