Odkryj wyjątkowe okazje podczas Black Week - Oszałamiające promocje czekają na Ciebie!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Projektory

( ilość produktów: 24 )PROJEKTORY

Projektory multimedialne to ważne narzędzie prezentacyjne używane podczas przedstawiania ofert, prowadzenia szkoleń, targów, seminariów, konferencji. Stosowane są też do śledzenia procesów technologicznych i pomiarów, a także do rozrywki w lokalach gastronomicznych, dyskotekach lub jako kino domowe. W projektorach multimedialnych najczęściej wykorzystywanymi rozdzielczościami są: SVGA, XGA i SXGA. W sklepie AMSO oferujemy sprawdzone, wysokiej jakości projektory uznanych firm: Acer, Dell, Epson, Hitachi, NEC, Optoma, Panasonic, Sanyo, Sony i Viewsonic.

RODZAJE PROJEKTORÓW

Projektory z uwagi na sposób tworzenia obrazu dzieli się na cztery rodzaje:

  • LCD (Liquid Cristal Display),
  • DLP (Digital Light Processing),
  • CRT (Cathode Ray Tube),
  • Light Valve.

W projektorach przenośnych stosuje się tylko dwie pierwsze technologie (LCD i DLP), technologia CRT wiąże się z dużą masą urządzenia, co sprawia, że urządzenia tego typu nie nadają się do zastosowań mobilnych. Natomiast w przypadku Light Valve - choć zapewnia idealną jakość obrazu - jest ona rzadko wykorzystywana ze względu na bardzo wysoką cenę.

PREZENTACJE BEZ KOMPUTERA

Istnieją na rynku projektory multimedialne posiadają możliwość prezentacji bez użycia komputera. Niektórzy producenci zaopatrzyli swoje urządzenia w czytnik kart pamięci, taki sam jak stosowany w laptopie. Karta ma możliwość zapisywania całej prezentacji i odtworzenia jej bez użycia komputera. Za pomocą tego rozwiązania odtwarzać można pliki programu PowerPoint, obrazy w formacie JPEG, pliki filmowe AVI oraz MOV, a także pliki dźwiękowe WAV.

PROJEKTORY Z AMSO

Oferowane przez nas projektory multimedialne to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana urządzeń na nowocześniejsze modele. Dzięki temu sprzęt nie jest wyeksploatowany i może być użytkowany jeszcze przez długi czas. W AMSO poddajemy go dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające w czasie ich eksploatacji.

Poleasingowe projektory z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy 6-miesięcznej gwarancji.

pixel