Terminal sieciowy optyczny TP-LINK TX-6610 GPON 1xRJ45-1GB 1xSC/UPC

  • Terminal sieciowy optyczny TP-LINK TX-6610 GPON 1xRJ45-1GB 1xSC/UPC
ID produktu: 27615
Producent: TP-LINK
Kod produktu: TX-6610
status_icon
185,32 zł
185.32
/ 1szt. brutto + koszty wysyłki
In stock

Kup na raty

mBank mRaty Kup na Raty od 5,08 zł miesięcznie!
mBank mRaty bez wychodzenia z domu. Łatwo i szybko jak zakupy przez internet. Dostępne dla zakupów o łącznej wartości od 0.00zł do 10000000.00złNota prawna
Koszty kredytu:
Reprezentatywny przykład dla pożyczki mRaty: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 23.16% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500 zł całkowita kwota do zapłaty 1659.12 zł oprocentowanie nominalne zmienne 10% w skali roku całkowity koszt kredytu 159.12 zł (w tym: prowizja a udzielenie pożyczki 75 zł 8211 5% odsetki 84.12 zł) 10 miesięcznych rat równych w wysokości po 164.81 zł rata ostatnia: 164.80 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.06.2016. na reprezentatywnym przykładzie.

Nota prawna:
RRSO: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Pożyczkę mRaty w mBanku możesz otrzymać przez internet bez wychodzenia z domu. Przyznanie pożyczki mRaty zależy od oceny Twojej zdolności kredytowej przez mBank S.A. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Jeśli będziemy musieli poprosić Cię o dokumenty dochodowe (potwierdzające Twój dochód z tytułu umowy o pracę umowy o dzieło/zlecenie kontraktu zawodowego lub emerytury) o sposobie ich dostarczenia poinformujemy Cię mailem po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej. Dokumenty potwierdzające Twój dochód będziesz mógł przesłać do nas mailowo. Szczegółowe informacje w tym warunki i opłaty związane z pożyczką mRaty są określone w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnej nahttp://www.mbank.pl/pobierz/oplaty/taryfa-osobyfiz.pdf Regulaminie udzielania mPożyczki dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym nahttp://www.mbank.pl/download/mkredyty/mkredyty/regulamin-mkredyt.pdf
Producent: TP-LINK
Nazwa typu: Sieci -urządzenia przewodowe
Opis ogólny: Terminal sieciowy optyczny TP-LINK TX-6610 GPON 1xRJ45-1GB 1xSC/UPC
Architektura sieci LAN: Gigabit Ethernet
Ilość portów: 2
Ilość portów 1000 Mbps (RJ45): 1 szt.
Inne porty: Port SC/UPC GPON
Port PoE: Nie
Obsługiwane protokoły: IEEE 802.3
Obsługiwane protokoły: IEEE 802.3u
Obsługiwane protokoły: IEEE 802.1q
Rodzaj urządzenia przewodowego: Optyczny terminal sieciowy
Wymiary [G x S x W] (mm): 37,9 x 102,7 x 106,9
Informacje dodatkowe: Prędkość transmisji: Wysyłanie:1,244Gb/s; Pobieranie:2,488Gb/s
Informacje dodatkowe: Odległość: 0~ 20Km
Informacje dodatkowe: Standardy GPON: ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4
Informacje dodatkowe: Moduł optyczny: Klasa C+
Informacje dodatkowe: Odbiornik: APD-TIA
Informacje dodatkowe: Transmiter: Laser DFB
Informacje dodatkowe: Długość fali: Wysyłanie:1310nm; Pobieranie:1490nm
Informacje dodatkowe: Zasilanie: 9VDC/0,6A
Informacje dodatkowe: Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Okres rękojmi (gwarancji) w miesiącach: 60
Strona producenta:
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci światłowodowe\Pasywne sieci optyczne (PON)
Strona o towarze: http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-5033_TX-6610.html
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Czas do wysyłki
godz.
min.
sec.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij