Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 LC-ST 20m 50/125µ duplex

  • Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 LC-ST 20m 50/125µ duplex
ID produktu: 26012
Producent: LogiLink
Kod produktu: FP2LT20
status_icon
55.62
/ 1szt. brutto + koszty wysyłki
In stock

Kup na raty

mBank mRaty Kup na Raty od 1,51 zł miesięcznie!
mBank mRaty bez wychodzenia z domu. Łatwo i szybko jak zakupy przez internet. Dostępne dla zakupów o łącznej wartości od 0.00zł do 10000000.00złNota prawna
Reprezentatywny przykład dla pożyczki mRaty: Oprocentowanie nominalne - zmienne - 7 % w skali roku całkowity koszt kredytu - 134.39 zł (w tym prowizja za udzielenie kredytu - 5 % od całkowitej kwoty kredytu) całkowita kwota kredytu - 1.600 zł Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi - 19.48 % czas obowiązywania umowy - 10 miesięcy całkowita kwota do zapłaty - 1.734.39 zł 10 równych rat miesięcznych w wysokości 173.44 zł - Reprezentatywny przykład dla pożyczki mRaty. Sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 07.07.2015 r.O umowę o pożyczkę mRaty udzieloną jednej osobie w mBanku możesz wnioskować elektronicznie - przez internet. Przyznanie pożyczki mRaty zależy od oceny Twojej zdolności kredytowej przez mBank SA. Jeśli wnioskujesz o pożyczkę mRaty przez internet i uzyskujesz dochód z tytułu umowy o pracę umowy o dzieło/zlecenie kontraktu zawodowego lub emerytury będziesz musiał dostarczyć dokumenty dochodowe. O wymaganych dokumentach i sposobie ich dostarczenia mBank poinformuje Cię mailem po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej. Jeśli środki z pożyczki mRaty mają wpłynąć na rachunek sprzedawcy w innym banku przelew może zostać zrealizowany nawet w 15 minut od momentu elektronicznego podpisania umowy o pożyczkę mRaty zgodnie z zasadami realizacji przelewu ekspresowego zamieszczonymi na stronie www.mBank.pl/zasady. Szczegółowe informacje w tym warunki i opłaty związane z pożyczką mRaty są określone w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnej na http://www.mbank.pl/pobierz/oplaty/taryfa-osobyfiz.pdf Regulaminie udzielania mPożyczki dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na http://www.mbank.pl/download/mkredyty/mkredyty/regulamin-mkredyt.pdf Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Producent: LogiLink
Nazwa typu: Sieci -elementy instalacji i okablowanie
Opis ogólny: Patchcord światłowodowy OM2 LC-ST 20m 50/125µ duplex
Rodzaj produktu sieciowego: Okablowanie
Typ przewodu: Światłowód wielomodowy 50/125
Typ powłoki: LSZH
Kategoria kabla: OM2
Długość kabla: 20 m
Informacje dodatkowe: Duplex Jumper 50/125 wielomodowy
Informacje dodatkowe: Zarządzanie jakością zgodne z normą ISO 90001
Informacje dodatkowe: http://www.logilink.de/media/datasheets/FP2LT20.pdf
Informacje dodatkowe: Światłowód: I-VH 2G 50/125_ OM2
Informacje dodatkowe: LSZH, pomarańczowy, 3,0 mm
Informacje dodatkowe: do 1 Gbit/s / 500 m
Informacje dodatkowe: Standard: DIN EN 50173-1 i IEC / ISO 11801
Informacje dodatkowe: Każdy kabel zawiera protokół środka
Okres rękojmi (gwarancji) w miesiącach: 24
Strona producenta:
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci światłowodowe\Patchcordy światłowodowe
Strona o towarze:
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Czas do wysyłki
godz.
min.
sec.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel