Media konwerter Edimax 1000Base-TX>Single 1000SX FB SC 20KM

  • Media konwerter Edimax 1000Base-TX>Single 1000SX FB SC 20KM
ID produktu: 13845
Kod produktu: ET-913SSC2+ V2
status_icon
837.56
/ 1szt. brutto + koszty wysyłki
Out Of Stock

Kup na raty

mBank mRaty Kup na Raty od 22,73 zł miesięcznie!
mBank mRaty bez wychodzenia z domu. Łatwo i szybko jak zakupy przez internet. Dostępne dla zakupów o łącznej wartości od 0.00zł do 10000000.00złNota prawna
Reprezentatywny przykład dla pożyczki mRaty: Oprocentowanie nominalne - zmienne - 7 % w skali roku całkowity koszt kredytu - 134.39 zł (w tym prowizja za udzielenie kredytu - 5 % od całkowitej kwoty kredytu) całkowita kwota kredytu - 1.600 zł Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi - 19.48 % czas obowiązywania umowy - 10 miesięcy całkowita kwota do zapłaty - 1.734.39 zł 10 równych rat miesięcznych w wysokości 173.44 zł - Reprezentatywny przykład dla pożyczki mRaty. Sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 07.07.2015 r.O umowę o pożyczkę mRaty udzieloną jednej osobie w mBanku możesz wnioskować elektronicznie - przez internet. Przyznanie pożyczki mRaty zależy od oceny Twojej zdolności kredytowej przez mBank SA. Jeśli wnioskujesz o pożyczkę mRaty przez internet i uzyskujesz dochód z tytułu umowy o pracę umowy o dzieło/zlecenie kontraktu zawodowego lub emerytury będziesz musiał dostarczyć dokumenty dochodowe. O wymaganych dokumentach i sposobie ich dostarczenia mBank poinformuje Cię mailem po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej. Jeśli środki z pożyczki mRaty mają wpłynąć na rachunek sprzedawcy w innym banku przelew może zostać zrealizowany nawet w 15 minut od momentu elektronicznego podpisania umowy o pożyczkę mRaty zgodnie z zasadami realizacji przelewu ekspresowego zamieszczonymi na stronie www.mBank.pl/zasady. Szczegółowe informacje w tym warunki i opłaty związane z pożyczką mRaty są określone w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnej na http://www.mbank.pl/pobierz/oplaty/taryfa-osobyfiz.pdf Regulaminie udzielania mPożyczki dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na http://www.mbank.pl/download/mkredyty/mkredyty/regulamin-mkredyt.pdf Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Architektura sieci LAN: Gigabit Ethernet
Informacje dodatkowe: One 10/100/1000BaseT Gigabit Ethernet TP Port One 1000BaseSX/LX Gigabit Ethernet Fiber Port One 1000BaseSX/LX Fiber Port can support either Multi or Single Mode TP Port can support Half/Full-Duplex, Auto-MDI/MDI-X and Auto-Negotiation Multiple Fiber Connectors Supports DIP switch and LFP function
Możliwość łączenia w stos: nie
Obsługiwane protokoły: IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.3ab IEEE 802.3x IEEE 802.3z
Opis ogólny: Media konwerter Edimax 1000Base-TX>Single 1000SX FB SC 20KM
Port PoE: nie
Rodzaj urządzenia przewodowego: Konwerter
Wymiary [G x S x W]: 102 x 74 x 22 mm
Zarządzanie przez WWW (Smart): tak
Zarządzanie z lini poleceń (CLI): nie
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie użytkowników
Czas do wysyłki
godz.
min.
sec.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel